0506 671 91 66
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şehirlerarası Nakliyat

Anasayfa » Şehirlerarası Nakliyat

Eskişehir Durak Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme misyonu ile Eskişehir’den Türkiye’nin her yerine, Türkiye’nin her yerinden Eskişehir’e Evden Eve Nakliyat hizmetimiz vardır.

Firmamız alanında deneyimli elemanları ile, eşyalarınızın özenle sökme-takma işleminden, ambalajlama ve paketleme işlemine kadar her türlü hizmeti profesyonel olarak vermekteyiz.

Firmamıza ulaştıktan sonra, Eskişehir sınırlarında evinizde ekspertiz hizmetimizin yanında telefonla da eşya tarifine göre fiyat teklifi veren firmamız, sizlerle yaptığı sözleşme sayesinde huzur içerisinde eşyalarınızı taşımaktadır. Eşyalarınızın ahşap ve koltuklarınızın kolçaklarını özenle sökme işlemini yapan firmamız, beyaz eşyalarınızdan ev gereçlerinize kadar, özenle ambalajlama ve paketleme işlemini yaparak, siz değerli müşterilerimizin eşyalarının olası zarar görmesini minimize etmektedir.

Firmamız alanında deneyimli ve yetkin personeli ile ahşap eşyalarınızın taşınmasında montaj sökme işleminin ardından özel ambalajları ile ambalajlama ve paketleme işlemini özenle yapmakta, cam koruma işlemi ve koltuk ile sandalye muhafazası ile, gereçlerinizi özenle paketleme işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamız, eşyalarınızın kısa mesafeden uzun mesafeye kadar kaç km olursa olsun ambalajlama ve paketlemesine özen göstermektedir. Olası zararlarınızı tanzim eden firmamız sizlere özel nakliye sigortası ile hizmet verdiğini bildirmek istiyoruz.

Eşyalarınızı güvenli ve profesyonel elleri teslim edin, mutlu yuvanıza eşyalarınızı bizler taşıyalım.

Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve dinamik yapısı ile evden eve nakliyat hizmetlerinde, asansörlü nakliyat hizmetlerinde ve kurumsal nakliyat hizmetlerinde, eşyalarınıza özel nakliyat sigortası yaparak garantili ve zamanında hizmet vermeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Firmamız kendi elemanları ve özel MDF kaplı çelik kasalı nakliye araçları ile eşyalarınızı zamanında ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.

Eşyalarınızı istediğiniz odalara itina ile taşıyan firmamız, evlerinizin taşınmasında hijyen standartlarına da öncelik vermekteyiz.

Eskişehir Durak Nakliyat, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Resmi K3 Taşıma Belgesine sahip ve Eskişehir Ticaret Odasına kayıtlı olarak hizmet vermektedir.

Firmamız eşyalarınızı 3-16 kat aralığında isteğe uygun olarak Asansörlü Taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Eskişehir Durak Nakliyat, Eskişehir’de bulunan Şehit ve Gazi Ailelerimizin eşyalarını taşırken işçilik ücreti almamakta ve %60 yakın indirim yapmaktadır.

Eskişehir Durak Nakliyat, Eskişehir’de bulunan Üniversite öğrencilerinin eşyalarını taşırken %40 yakın özel indirimler yapmaktadır.

Firmamız özel filo nakliye hizmeti de vermektedir. Daha geniş bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir; ofislerimize misafir olabilirsiniz.