0506 671 91 66
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Eskişehir Durak Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme misyonu ile Eskişehir Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Firmamız alanında deneyimli elemanları ile, eşyalarınızın özenle sökme-takma işleminden, ambalajlama ve paketleme işlemine kadar her türlü hizmeti profesyonel olarak vermekteyiz.

Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve dinamik yapısı ile evden eve nakliyat hizmetlerinde, asansörlü nakliyat hizmetlerinde ve kurumsal nakliyat hizmetlerinde, eşyalarınıza özel nakliyat sigortası yaparak garantili ve zamanında hizmet vermeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Firmamız kendi elemanları ve özel MDF kaplı çelik kasalı nakliye araçları ile eşyalarınızı zamanında ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.

Eşyalarınızı istediğiniz odalara itina ile taşıyan firmamız, evlerinizin taşınmasında hijyen standartlarına da öncelik vermekteyiz.

Eskişehir Durak Nakliyat, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Resmi K3 Taşıma Belgesine sahip ve Eskişehir Ticaret Odasına kayıtlı olarak hizmet vermektedir.

Firmamız eşyalarınızı 3-16 kat aralığında isteğe uygun olarak Asansörlü Taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Eskişehir Durak Nakliyat, Eskişehir’de bulunan Şehit ve Gazi Ailelerimizin eşyalarını taşırken işçilik ücreti almamakta ve %60 yakın indirim yapmaktadır.

Eskişehir Durak Nakliyat, Eskişehir’de bulunan Üniversite öğrencilerinin eşyalarını taşırken %40 yakın özel indirimler yapmaktadır.

Firmamız özel filo nakliye hizmeti de vermektedir. Daha geniş bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir; ofislerimize misafir olabilirsiniz.