0506 671 91 66
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Evden Eve Nakliyat

07 Temmuz 2017
562 kez görüntülendi
Evden Eve Nakliyat

Eskişehir Durak Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize Evden Eve Nakliyat da profesyonel hizmet vermekteyiz.

Firmamız 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 eşyalarınızı özenle taşıma kapasitesine sahiptir.

Firmamıza ulaştıktan sonra, Eskişehir sınırlarında evinizde ekspertiz hizmetimizin yanında telefonla da eşya tarifine göre fiyat teklifi veren firmamız, sizlerle yaptığı sözleşme sayesinde huzur içerisinde eşyalarınızı taşımaktadır. Eşyalarınızın ahşap ve koltuklarınızın kolçaklarını özenle sökme işlemini yapan firmamız, beyaz eşyalarınızdan ev gereçlerinize kadar, özenle ambalajlama ve paketleme işlemini yaparak, siz değerli müşterilerimizin eşyalarının olası zarar görmesini minimize etmektedir.

Eşyalarınızı seçeceğiniz ulusal sigorta firmaları üzerinden nakliye sigortası yapan firmamız olası zararlarınızın maddi karşılığını ödeme garantisini vermektedir.

Alanında deneyimli ve güler yüzlü personelimiz taşıma ve ambalajlama esnasında hijyen standartlarına ve ev içinde sigara içmemeye özen göstermektedir.

Firmamız Eskişehir Evden Eve Nakliyat, Eskişehir Asansörlü Evden Eve Nakliye, Eskişehir Evden Eve Taşımacılıkta siz değerli müşterilerimize geniş imkan sunmaktadır.

Eskişehir’in ilçelerinden, Türkiye’nin her yerine, Türkiye’nin her şehrinden Eskişehir’in ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, ev eşyalarınızın yanında parça eşyalarınızı da sigortalı ve uygun fiyata taşımaktadır.

Evden Eve Nakliyat da firmamız, ücretsiz ambalajlama ve paketleme işleminin yanında, asansörlü ve geleneksel taşıma hizmeti, sigortalı taşıma hizmeti ve sözleşmeli taşıma hizmetini koordineli olarak veren Eskişehir’de yerli ve tescilli 2 firmadan birisidir.

Eskişehir Durak Nakliyat, Eskişehir’de bulunan Şehit ve Gazi Ailelerimizin eşyalarını taşırken işçilik ücreti almamakta ve %60 yakın indirim yapmaktadır.

Eskişehir Durak Nakliyat, Eskişehir’de bulunan Üniversite öğrencilerinin eşyalarını taşırken %40 yakın özel indirimler yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Nesrin yilmaz dedi ki:

    Öncelikle çok taşınan biri olarak en güvendiğim firma durak nakliyat oldu
    Sözlerine çok sadıklar eşyalara çok önem gösterdiler en önemlisi de gerçekten kendilerinin ve çalışanların dürüst olması
    Hekese tavsiye ederim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?