0506 671 91 66
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Asansörlü Nakliyat

07 Temmuz 2017
689 kez görüntülendi
Asansörlü Nakliyat

Eskişehir Durak Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize asansörlü evden eve nakliye ve asansörlü kurumsal nakliye hizmetini vermekteyiz.

Firmamız Asansörlü Evden Eve Nakliyat da anlaşma sağlanması durumunda çevrenin trafik durumu ve evlerinizin cam ve balkon kapı durumuna göre eşyalarınızın boyutu orantısıyla kendi araçları ve ekibi ile hizmet vermektedir.

Firmamız Asansörlü Nakliyat da 3 kattan, 16. kata kadar eşyalarınızı hızlı ve güvenli şekilde taşıyan firmamız sizlere garantili ve sigortalı hizmet vermektedir.

Eşyalarınızın geleneksel taşıma yönetimine oranla asansörlü taşıma daha hızlı ve güvenli olduğunu belirtmek isteriz. Eşyalarınıza özel asansörlü nakliye için ambalajlama ve paketleme hizmeti veren firmamız, özel deneyimli personeli ile eşyalarınızı hızlı taşımaktadır.

Firmamız Asansörlü Nakliyat da eşyalarınızı hızlı taşımanın yanında olası zarar görmesi durumunda zararlarınız tanzim etmektedir.

Eskişehir Durak Nakliyat, Eskişehir’de bulunan Şehit ve Gazi Ailelerimizin eşyalarını taşırken asansörlü nakliyat dışında işçilik ücreti almamakta ve %40 yakın indirim yapmaktadır.

Eskişehir Durak Nakliyat, Eskişehir’de bulunan Üniversite öğrencilerinin eşyalarını taşırken asansörlü taşımada %20 yakın özel indirimler yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?